درباره نیکل

عروس نیکل ایتالیا

گالری ژینو نماینده فروش محصولات نیکل ایتالیا

اگرچه نیکول در سال ۱۹۹۶ پا به عرصه وجود نهاد، اما تعلق خاطر به لباس‌ عروسی بخشی از سنت خانوادگی برند نیکول بود. الساندرا رینادو ، بانیِ نام تجاری (برَند) به همراه همسرش کارلو کاوالو از بدو کودکی خود در هوای خیاط‌خانه‌ای که از مُد بالای عهد قدیم پیروی می‌کرد بزرگ شدند. او در کارگاه سالودزو ، با تماشای کار مادربزرگ و مادرش آموخت تا تحسین‌گر کیفیت پارچه دانتل فرانسوی باشد، بهترین حریر ایتالیا را بشناسد، و به ارزش برودری‌دوزی در اوج بخشیدن به زیبایی و نوآوری در لباس پی‌برد. چنین برداشت و خلاقیتی در لباس‌های عروسی در برند نیکول نیز حضور پیدا کرد؛ یعنی زبانِ اهل حرفه‌ای که برازندگی و آراستگی را نیک می‌شناسد.
توسعة شرکت به آن این امکان را داد تا با ایجاد خط تولید لباس‌های مُد در سطح بالا نام شرکت اصلی، یعنی نیکول (Nicole) را حفظ کند، و این خط تولیدی قدرتمند برای تولید لباس‌های مُد به حساب می‌آمد که نام خود را از الساندرا آر طراح لباس گرفته بود، و خط تولید تجاری‌تر دیگر کولِت (Colet) نامیده می‌شد که توانست به مدد قیمت‌های رقابتی خود بازارهای بین‌المللی را فتح کند. چنین راهی به گروه مُد نیکول این امکان را داد تا در بازارهای ملی و بین‌المللی به جایگاه راهبری دست پیدا کنند، و در عین حال از اهمیت بازار محلی نیز غافل نشود، و در هفت فروشگاه در میلان، تورین، مانتا، سنتالو، آلبا، باساندو، دل‌گراپا، و ساوُنا حضور پیدا کند.
اکنون جدیدترین مدل های این برند را در تهران می توانید امتحان کنید، محیطی آرام و پذیرایی گرم گروه نیکول برای ارائه بهترین ها به شما همه چیز را برای تجربه یک روز خوب مهیا کرده است. از این پس ما هر هفته با شما خواهیم بود و همراه شما روزشماری زیبا تا شب خاطره هایتان را خواهیم داشت.
مسلما شاید بخواهید از مدل ها و نمونه های ما دیدن کنید، خیلی ساده گوشی تلفن را برداشته و با همسر آینده تان لحظاتی را مهمان ما شوید.